У Києві Всеукраїнський STEM-фестиваль Robotica

14 травня 2018
У Києві Всеукраїнський STEM-фестиваль Robotica

12 травня 2018 року відбувся Всеукраїнський STEM-фестивальRobotica. Юні учасники Клубу робототехніки приєдналися до великої сім’ї шанувальників штучного інтелекту, інженерії та інноваційних технологій.

Дев’ять конотопських винахідників-початківців, а саме: Фесенко Владислав, Дубовик Артем, Веліканов Артем, Семенченко Владислав, Клименко Роман, Демидко Олександр, Дрофа Нікіта, Бойко Павло, Вощенко Олександр, мали змогу продемонструвати свої навички у конструюванні та програмуванні роботів з набору Lego Education  WeDo 2.0. 


Кинувши виклик командам з обласних центрів України (100 команд), які вже мали значний досвід участі в подібних заходах, маленькі першопрохідці гідно представили Конотоп на Всеукраїнській олімпіаді зробототехніки для початкової школи.


Кульмінацією свята науки та винахідництва стало нагородження всіх учасників особливими призами та грамотами. Тож, перший камінчик у фундамент роботизованого майбутнього Конотопщини покладено! Любі наші хлопчики, ми вами пишаємось!


«Щиро вдячні нашому тренеру Наумову Денису за отримані знання, терплячість та піклування. А також Дрофі Вікторії за неймовірні організатроські здібності, завдяки яким перебування у столиці стало для всіх незабутньою мандрівкою!» — зазначають батьки учасників.

Ми, в свою чергу, дякуємо організаторам фестивалю ГО «Міжнародній організації «Інноваційніосвітні рішення» та ТС «Винахідних» за запрошення та прекрасну організацію, неймовірне свято та подарунки для юних робототехніків!

Щиро дякуємо батькам учасників олімпіади за підримку та неоціненний вклад у розвиток Клубу робототехніки!

Інші новини

Болгарія приймає Міжнародну криптографічну конференцію та організовує розкішну вечірку
  • 18 липня 2018

14 вересня 2018 року в НПК Софії (Болгарія) відбудеться NEXT BLOCK Conference, організована Krypton Events, спільно з Cryptovest

У Вінниці відбудеться щорічна конференція VinnytsiaJS
  • 11 липня 2018

Конференція проходить у Open-Air форматі

Конотопський ІТ кластер приєднався до проекту Be QA Today
  • 21 червня 2018

Ми віримо, що саме ІТ сфера може надати найкращі умови та можливості для розвитку.

Підпишись та слідкуй за новинами