Восени у Києві BlockchainUA збирає 1000+ відвідувачів

18 Червень 2018
Восени у Києві BlockchainUA збирає 1000+ відвідувачів

Вже 14 вересня в Києві кожен бажаючий зможе стати учасником головної blockchain події України - BlockchainUA!

Протягом двох років BlockchainUA збирає 1000+ відвідувачів для побудови сильного ком'юніті в сфері blockchain і децентралізованих технологій.


У рамках конференції будуть проводитися 3 одночасні потоки, на яких Ви зможете отримати актуальну інформацію від провідних спікерів галузі. Експерти більш ніж з 20 країн приїдуть поділитися неймовірними новинами, фактами і реальними кейсами з бізнесу, розглядаючи питання blockchain з теоретичного, практичного і з технічного боку.


Одне з найбільш пам'ятних і жвавих місць на конференції - це виставкова зона, де беруть участь круті стартапи і провідні компанії галузі. У Вас буде унікальна можливість ознайомитися з їх рішеннями і продукцією.


Конференція BlockchainUA надає якісний контент, а також високий рівень загальної організації заходу, який буде супроводжувати Вас у вигляді приємних і комфортних умов.


Ви зможете бути присутнім на всіх потоках, де ви зможете прослухати виступи спікерів та задати хвилюючі Вас питання. Смачний обід, кава-брейки, фотозвіт, друковані матеріали конференції, відеоматеріали виступів - все це і багато іншого включено у квиток. На завершення конференції Вас чекає незабутнє афтепаті з приємним спілкуванням.


Базові принципи Конференції:

  • Компанії, які мають працюючий продукт, можуть презентувати свої досягнення та концепцію;
  • Ми не просуваємо ICO;
  • Це освітній та нетворкінг-івент — типово спікери мають надавати у своїх виступах освітній зріз, а також загальне бачення в рамках своєї експертизи;
  • Це неприбуткова Конференція, тому ми зберігаємо низькі ціни на білети;
  • У конференції широка аудиторія — IT-эксперти, підприємці, інвестори, банкіри, студенти, представники регулятора та інші категорії. 

Інші новини

Команда кластера підтримала соціальну ініціативу проектування майбутнього
  • 06 Лютий 2019

Виховання щасливої дитини - головна метою сучасної освіти!

Data Science UA Conference
  • 23 Січень 2019

Вшосте разом зберуться кращі розробники та інженери з data science, machine learning, NLP, computer vision та AI.

Конкурс сайтів WEB AWARDS UA
  • 21 Січень 2019

Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти і мобільні додатки

Submit and follow the news