Конотопський ІТ кластер знову долучився до групи проектів Join IT

04 жовтня 2018
Конотопський ІТ кластер знову долучився до групи проектів Join IT

В рамках групи проектів Join IT — освітніх ініціатив з популяризації IT серед дітей та підлітків — Асоціація організовує низку зустрічей спеціалістів галузі з учнями загальноосвітніх шкіл по всій країні.

 

Мета проекту з перших рук донести до молодих людей в чому переваги роботи в ІТ-індустрії.

 

Конотопський ІТ кластер також долучився до проекту. Перша профорієнтаційна зустріч відбулася 2 жовтня у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького з учнями 9 та 11 класів, менторкою була координатор освітніх програм ГО “Конотопський ІТ кластер” Вікторія Дрофа.

 

“Такі проекти дуже важливі для випускників! Адже перспективна, вдало обрана професія — це запорука побудови успішної професійної траєкторії у дорослому житті! Саме ІТ індустрія, наразі, може це забезпечити. ” — зазначає вона.

 

“Саме такі заходи допоможуть учням орієнтуватися у вирі професій та обрати найзатребуванішу на ринку праці. ІТ —  наше теперішнє і майбутнє — незаперечний факт! Розбудова ІТ-індустрії невеликих міст, омолодження громади, сприятиме розвитку соціально-важливих галузей та допоможе залучати в міста додаткові інвестиції, створювати високоінтелектуальні робочі місця з гідною заробітною платою. І все це може бути у м.Конотоп. Наша команда розробила освітні курси з front-end та back-end розробки. Ці курси дають змогу, не виїзджаючи з міста, отримати якісну освіту, пройти стажування та працевлаштуватися у компаніях партнерах кластера.” — прокоментував голова ГО “Конотопський ІТ кластер” Дмитро Гланц.

Зареєструватися на курс.

Телефон для довідок: (063) - 660 - 11 - 60

 

Попередній захід в рамках групи проектів Join_IT.

Інші новини

3 листопада 2018 року Simplicity Day: Agile & QA
  • 19 жовтня 2018

На вас чекають два потоки доповідей і незабутні практичні воркшопи третім потоком

Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу
  • 19 жовтня 2018

Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів

Незабаром головна подія Східної Європи присвячена популяризації smart city-технологій
  • 19 жовтня 2018

На вас чекають найпрогресивніші смарт-проекти міст України

Підпишись та слідкуй за новинами