Software Development Forum: Головна подія найбільшої ІТ-спільноти країни

08 Жовтень 2018
Software Development Forum: Головна подія найбільшої ІТ-спільноти країни

27 жовтня у Києві відбудеться масштабна конференція Software Development Forum, що вже шостий рік поспіль виступає комунікаційним майданчиком для лідерів вітчизняного ІТ-бізнесу.

Традиційно у фокусі конференції – три ключові для галузі інформаційних технологій теми: глобальна конкуренція, розвиток бізнесу та кадрового капіталу, в рамках яких понад 20 локальних та міжнародних експертів поділяться власним досвідом та інсайтами зі слухачами.

Крім виступів спікерів, на Software Development Forum будуть презентовані результати масштабного галузевого дослідження щодо фінансових показників української ІТ-індустрії, проведеного Асоціацією у партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Одна індустрія – різні цілі

Кожен з трьох тематичних блоків ексклюзивними доповідями відкриватимуть першокласні міжнародні експерти, серед яких Kerry Hallard, Global Sourcing Association; Jan Erik Aase, ISG Research; Daniel Riley, Aon Hewitt.

Цього року на учасників Software Development Forum чекає 2 спеціалізовані потоки: Visionary та Aspirational, тематики яких підібрані з урахуванням інтересів різних за масштабом ІТ-компаній.

Усі учасники матимуть можливість вільно відвідувати той чи інший потік незалежно від типу квитка.

Кому буде цікаво відвідати

Звичайно, всім тим, хто цікавиться подальшим розвитком галузі інформаційних технологій, хоче дізнатися більше про останні тренди індустрії, оптимізації бізнес-процесів та інсайти зі світового ринку ІТ-послуг.

Найбільш цікавою подія буде для власників та керівників, менеджерів з комунікацій, продажів та HR сервісних ІТ-компаній.

Хто підтримує

Software Development Forum – унікальна для українського ринку подія, оскільки саме тут обговорюються подальші вектори розвитку сервісної ІТ-індустрії країни. Тому для такого значущого заходу партнерів ми підбираємо вкрай ретельно.

Цього року SDF підтримують:

·       Ексклюзивний спонсор – Winner Automotive

·       Ексклюзивний партнер – GlobalLogic Ukraine

·       Банк-спонсор - UkrSibbank

·       Головний спонсорFairmont Grand Hotel Kyiv

·       Головний партнер – EPAM Ukraine

·       Партнери: Astound Commerce, Luxoft Ukraine, Volta.One

·       Спонсор: Jack Daniel’s

Де придбати квитки та дізнатися більше про подію

Квитки та детальна програма Software Development Forum 2018 доступні на офіційному сайті події: http://sdf.org.ua/

Зверніть увагу, що для представників компаній-учасниць Асоціації IT Ukraine та вкажіть назву свого ком’юніті діють спеціальні умови участі на першу хвилю квитків. Для отримання спеціального промо-коду, будь ласка, зв’яжіться з нами: pr@itukraine.org.ua або +380 99 266 39 03

 

Інші новини

ITEM Product Kyiv 2019
  • 21 Травень 2019

Перша конференція в Україні з Customer Development

PMCon # 6 - найбільша професійна подія літа
  • 17 Травень 2019

для менеджерів проектів та бізнес-аналітиків

Agile Rock Conference 2019
  • 15 Травень 2019

Організатор - компанія Scrum Україна

Submit and follow the news