Ukrainian Israeli Innovation Summit

02 Листопад 2018
Ukrainian Israeli Innovation Summit

20 листопада в інноваційному парку UNIT.City відбудеться міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit, яка об'єднає понад 200 топ-менеджерів, IT підприємців, представників продуктових та аутсорсингових ІТ компаній, стартапів, венчурних інвесторів тощо.


Програма заходу складатиметься з доповідей та панельних дискусій, нетворкінгу, B2B зустрічей та VIP вечері. Спікери Саміту — представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у галузях кібербезпеки, агротехнологій, фінансових технологій, венчурного капіталу, а також представники урядів та корпорацій. Ключовими спікерами Ukrainian Israeli Innovation Summit стануть Йоссі Варді, інтернет-підприємець, інвестор, засновник найбільшої технологічної конференції Ізраїлю DLD та Боаз Інбол, генеральний менеджер інноваційних центрів Wix.com. Серед спікерів та учасників конференції — представники відомих венчурних фондів DFJ Tel Aviv Venture Partners, Grove Ventures, Vertex Ventures.


«Тема співпраці з Україною сьогодні популярна в Ізраїлі, однак не для всіх вона є зрозумілою. У її перспективності ми переконались під час проведення аналогічного заходу у Тель Авіві навесні цього року. Одне із завдань київського Саміту — розкрити технологічний та діловий потенціал України в очах можливих ізраїльських партнерів, інвесторів та клієнтів, — зазначає Альона Новгородська, засновниця Global Israeli Initiative, організатор заходу. — У цілому ж місія Ukrainian Israeli Innovation Summit — посилити ділові відносини між двома країнами, побудувати майданчик для колаборації визначних людей з нестандартним технологічним та інноваційним бізнес-досвідом, об'єднати їх у неформальній обстановці для більш ефективного діалогу», — підкреслює вона.


Конференцію організують Global Israeli Initiative та UNIT.City за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні, Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України.


Деталі та квитки за посиланнямПодія у Facebook.

За додатковою інформацією та з питань акредитації звертайтесь до Данути Писаренко: dp@uiisummit.com

Інші новини

Скоро одинадцятий Lviv IT Outsourcing Forum
  • 14 Березень 2019

Традиційна конференція для власників і C-Level менеджменту українських IT аутсорсингових компаній

Конотопський ІТ кластер долучилися до проекту Erasmus+
  • 13 Березень 2019

Навчальний візит до Литви з метою вивчення діджиталізації знань.

5th International B2B Software Days у Відні
  • 28 Лютий 2019

Захід орієнтований на компанії та науково-дослідні установи, які шукають технологічні, дослідницькі та комерційні кооперації.

Submit and follow the news