Ukrainian Israeli Innovation Summit

02 листопада 2018
Ukrainian Israeli Innovation Summit

20 листопада в інноваційному парку UNIT.City відбудеться міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit, яка об'єднає понад 200 топ-менеджерів, IT підприємців, представників продуктових та аутсорсингових ІТ компаній, стартапів, венчурних інвесторів тощо.


Програма заходу складатиметься з доповідей та панельних дискусій, нетворкінгу, B2B зустрічей та VIP вечері. Спікери Саміту — представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у галузях кібербезпеки, агротехнологій, фінансових технологій, венчурного капіталу, а також представники урядів та корпорацій. Ключовими спікерами Ukrainian Israeli Innovation Summit стануть Йоссі Варді, інтернет-підприємець, інвестор, засновник найбільшої технологічної конференції Ізраїлю DLD та Боаз Інбол, генеральний менеджер інноваційних центрів Wix.com. Серед спікерів та учасників конференції — представники відомих венчурних фондів DFJ Tel Aviv Venture Partners, Grove Ventures, Vertex Ventures.


«Тема співпраці з Україною сьогодні популярна в Ізраїлі, однак не для всіх вона є зрозумілою. У її перспективності ми переконались під час проведення аналогічного заходу у Тель Авіві навесні цього року. Одне із завдань київського Саміту — розкрити технологічний та діловий потенціал України в очах можливих ізраїльських партнерів, інвесторів та клієнтів, — зазначає Альона Новгородська, засновниця Global Israeli Initiative, організатор заходу. — У цілому ж місія Ukrainian Israeli Innovation Summit — посилити ділові відносини між двома країнами, побудувати майданчик для колаборації визначних людей з нестандартним технологічним та інноваційним бізнес-досвідом, об'єднати їх у неформальній обстановці для більш ефективного діалогу», — підкреслює вона.


Конференцію організують Global Israeli Initiative та UNIT.City за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні, Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України.


Деталі та квитки за посиланнямПодія у Facebook.

За додатковою інформацією та з питань акредитації звертайтесь до Данути Писаренко: dp@uiisummit.com

Інші новини

Перший в Світі освітній blockchain проект
  • 16 листопада 2018

Знання - це головний капітал для фахівця.

BlockchainUA вже близько!
  • 14 листопада 2018

Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 14 вересня в Києві на сцені BlockchainUA.

Перший випуск слухачів курсів з веб-розробки “Front-end” та “Back-end”
  • 12 листопада 2018

Це перші в м.Конотопі курси такого формату.

Підпишись та слідкуй за новинами