Команда кластера підтримала соціальну ініціативу проектування майбутнього

06 Лютий 2019
Команда кластера підтримала соціальну ініціативу проектування майбутнього

"Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; — писав він, — як риба в воді, так і ми у ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва — відхили лише вхід у душу свою".


Григорій Сковорода

 

З січня 2019 року Happy Ambassadors Вікторія Дрофа, Катерина КислицяОльга Передера розпочали дослідження цінностей у Конотопській гімназії у рамках проекту Happy Ukraine.

Амбасадори проекту допомагають вирішити проблему створення та прояснення персональних, командних цінностей, місії та візії. Сприяють  розкриттю особистого і командного потенціалу.ПРО ПРОЕКТ

Happy Ukraine - соціальна ініціатива проектування майбутнього, спрямована на розкриття людського потенціалу та зміну ціннісної парадигми.

 

Авторка проекту: Вікторія Андрієвська, СЕО & Founder VALUES, автор інструментів та методики VALUES, соціальний інноватор, автор соціальних ініціатив проектування майбутнього HappyU, HappyUkraine та HappyUnion (2014 - 2017р.).

 

Мета: до 2030 року україна - в ТОП-20 найщасливіших країн світу.

 

Місія: створення екосистеми культури щастя на ціннісній основі.

 

Командні цінності: гідність, свобода, відповідальність

 

Візія: ми вирішили допомогти 1 мільйону українських громадян відкрити свій потенціал через прояснення персональних цінностей, місії та візії, розробивши для цього інструменти VALUES.

 

Національна програма: всі важливі. Ми надихаємо, запалюємо, змінюємо, допомагаємо, відкриваємо, досліджуємо, досягаємо, керуємо, покращуємо, проектуємо сьогодення та майбутнє.


ФІЛОСОФІЯ ПРОЕКТУ

 

Люди – головна дорогоцінність України! Проект Happy Ukraine має свою культуру цінностей, своє ціннісне поле. Культура важлива, бо вона закладає основні принципи, якими ми керуємо при прийнятті рішень.

 

Культура – це ще раз про цінності, які важливі для команди, компанії, на які можна спиратися. Культура також встановлює рівень довіри, і люди починають відкриватися один одному та довіряти; але в тому числі культура здатна показати нам, що потрібно робити і, що важливіше, – чого не варто. Як тільки Ви дізнаєтесь хто є хто, то це надасть вам поштовх рухатись вперед швидше.


В Україні мільйони діамантів - унікальних, геніальних, талановитих, професійних, щасливих, дивовижних, вільних і відповідальних людей, але Ви про них нічого не знаєте...


Шлях до побудови щасливого життя починається з визначення пріоритетів, з розуміння Хто Ти? Хто Ми? Хто Вони? Що найважливіше для кожного з нас, для команди, компанії, країни? Чи можемо ми домовлятися, чути один одного і будувати успішні сім’ї, компанії, спільноти, країни на основі спільних цінностей? Що зробить українців щасливішими, а нашу країну процвітаючою? Що для нас найважливіше?
Ми змінюємо себе і хочемо змінити світ навколо, наповнив його сенсами. Сучасній людині, яка живе в суспільстві споживання, все важче відчувати себе щасливою, оскільки щастя багато в чому залежить від рівня матеріального достатку. Цінності, які склалися у такому суспільстві – матеріальні статки та кар’єрний успіх, домінують над такими прагненнями, як: чесність, соціальна справедливість, довіра, фізичне та психічне здоров’я, екологія. А саме це і є базовими цінностями країн, що знаходяться в ТОП-10 рейтингу щастя. Дослідження свідчать про те, що щасливі люди виробляють більше, живуть довше і є кращими драйверами економічного розвитку.


За таких умов щастя громадян України має стати основним пріоритетом нової економічної парадигми, а виховання щасливої дитини - головною метою сучасної освіти.

Інші новини

Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019
  • 06 Вересень 2019

Міжнародна tech-конференція

Восени наймасштабніша Blockchain подія
  • 30 Серпень 2019

Наймасштабніша в Україні конференція з блокчейн і криптовалют.

Навчальний візит до Фінляндії
  • 28 Серпень 2019

Участь у поекті Erasmus+

Submit and follow the news