Конотопський ІТ кластер долучилися до проекту Erasmus+

13 Березень 2019
Конотопський ІТ кластер долучилися до проекту Erasmus+

2-8 березня 2019 року делегація з України, до складу якої входила координатор освітніх програм ГО «Конотопський ІТ кластер», взяла участь у навчальному візиті, який проходив у м. Вільнюс (Литва). Партнером і організатором від України є Центр кращого Інтернету.

 

Навчальний візит передбачав вивчення практик використання відкритих цифрових бейджів для визнання та підтвердження неформальної освіти.

 

Що представляє собою бейдж? Стандарт Open Badges — це технічна специфікація, яка визначає, яким чином інформація вказується в графічному вигляді як мета-дані для майбутнього доступу та перегляду.

 

«Відкриті цифрові бейджі запроваджуються та використовуються з метою заохочення молоді до навчання, визнання неформальної освіти та передбачають збереження інформації про отриманий досвід, знання, навички та систематизацію здобутків, що в майбутньому може використовуватися як резюме, характеристика особи, рекомендаційний лист  тощо.»   прокоментувала Вікторія Дрофа, координатор освітніх програм.

 

За час навчання учасники та учасниці відвідали безліч державних та громадських організації,  а також мали можливість познайомитися з історичним та культурним надбанням литовського народу, прогулятися старовинними вулицями Вільнюса, відвідати республіку митців та романтиків Ужупіс, ознайомитися з модерністською архітектурою міжвоєнного періоду Каунаса, посмакувати національні страви Вірменії, України, Литви та Узбекистану.


Навчальний візит в Литві був організований в рамках проекту «Переосмислення визнання». Проект реалізується за підтримки Програми Erasmus+ Європейського Союзу. Партнерами проекту стали організації-представники 7 країн, серед яких Грузія, Молдова, Литва, Фінляндія, Вірменія, Ірландія та Україна. В Україні проект реалізує Центр кращого Інтернету.

 

 

Інші новини

ITEM Product Kyiv 2019
  • 21 Травень 2019

Перша конференція в Україні з Customer Development

PMCon # 6 - найбільша професійна подія літа
  • 17 Травень 2019

для менеджерів проектів та бізнес-аналітиків

Agile Rock Conference 2019
  • 15 Травень 2019

Організатор - компанія Scrum Україна

Submit and follow the news