Кластер та Гродас визначали спільні цінності.

27 Серпень 2019
Кластер та Гродас визначали спільні цінності.

Що таке цінність? Для одних людей це щось матеріальне, для інших абстрактне. Але це щось має дуже велике значення для людини, заради чого вона діє, живе, витрачає сили, час, гроші, здоров'я тощо. Усвідомлення цінностей та їх реалізація дають  можливість сформуватись людині, як особистості, відчувати задоволення від життя та роботи. 


Так, цінності також є джерелом мотивації для діяльності. Саме цінності визначають трудові відносини між працівниками, а значить від них залежать продуктивність та результати роботи компанії/організації/установи. Цінності людей значною мірою визначають цінності компанії й у цілому її культуру. Тому вивчення особистих  цінностей працівників, командних цінностей колективу та створення умов для їх реалізації є найважливішим напрямком діяльності будь-якої компанії.


Конотопський ІТ кластер є майданчиком для комунікації та колаборації між бізнесом та громадою. Нам важливо, щоб наше бачення стратегічного розвитку нашої діяльності корелювало з баченням наших компаній-учасниць кластеру. Отже маємо дізнатися про цінності один одного та визначити цінності для продуктивної співпраці. 


Першою з компаній-учасниць визначати цінності зголосилася компанія Гродас. Це українська IT-компанія, що співпрацює з українськими та міжнародними організаціями, надаючи широкий спектр IT-послуг.


Як це відбувалося дивіться на фото. Цінності для продуктивної співпраці: місія, культура, особистість.


Інші новини

Cybersecurity Odessa 2019
  • 21 Жовтень 2019

Хакатон за напрямом "Інформаціна безпека" від студентів ОНПУ.

Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain
  • 02 Жовтень 2019

Про Всесвітній форум Blockchain та прискорення розвитку в індустрії блокчейн

Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019
  • 06 Вересень 2019

Міжнародна tech-конференція

Submit and follow the news