Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

20 серпня 2017
Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

Цьогоріч «Фотосушку» приурочили до Міжнародного дня фотографії. За правилами заходу, кожен учасник міг принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін можна було забрати будь-які інші світлини. Свої ж фотографії бажаючі мали змогу підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання для майбутнього володаря.

Кожен бажаючий міг зареєструватися для участі в конкурсі на кращу фотороботу. Авторів кращих світлин нагородили цінними призами від організаторів та партнерів заходу. Окрім цього, всім, хто фотографувався у спеціальній рамці, стилізованій під сторінку в Instagram, та оприлюднював фото у соцмережах, роздавали пам’ятні магніти «Конотопська Фотосушка - 2017».

На заході були представлені роботи Ірини Загорної, яка страждає на рідкісне захворювання — бульозний епідермоліз, в народі — «хвороба метелика». Роботи дівчини можна було забрати на загальних умовах, в рамках яких відбувався виставковий проект. Крім цього, до спеціальної скриньки від міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» можна було зробити внески на лікування талановитої фотохудожниці. Як стало відомо, зібрали понад 900 гривень.

Інші новини

Конотопський ІТ кластер запрошує всіх бажаючих на конференцію TEAMS DO IT!
  • 30 листопада 2018

Навчаємо молодь технологіям та створюємо робочі місця, щоб вона залишалася в Конотопі!

Український проект StudUp токенізує знання молодих фахівців
  • 28 листопада 2018

Знання - це головний капітал для фахівця.

BlockchainUA вже близько!
  • 14 листопада 2018

Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 14 вересня в Києві на сцені BlockchainUA.

Підпишись та слідкуй за новинами