Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

20 Серпень 2017
Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

Цьогоріч «Фотосушку» приурочили до Міжнародного дня фотографії. За правилами заходу, кожен учасник міг принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін можна було забрати будь-які інші світлини. Свої ж фотографії бажаючі мали змогу підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання для майбутнього володаря.

Кожен бажаючий міг зареєструватися для участі в конкурсі на кращу фотороботу. Авторів кращих світлин нагородили цінними призами від організаторів та партнерів заходу. Окрім цього, всім, хто фотографувався у спеціальній рамці, стилізованій під сторінку в Instagram, та оприлюднював фото у соцмережах, роздавали пам’ятні магніти «Конотопська Фотосушка - 2017».

На заході були представлені роботи Ірини Загорної, яка страждає на рідкісне захворювання — бульозний епідермоліз, в народі — «хвороба метелика». Роботи дівчини можна було забрати на загальних умовах, в рамках яких відбувався виставковий проект. Крім цього, до спеціальної скриньки від міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» можна було зробити внески на лікування талановитої фотохудожниці. Як стало відомо, зібрали понад 900 гривень.

Інші новини

Команда кластера підтримала соціальну ініціативу проектування майбутнього
  • 06 Лютий 2019

Виховання щасливої дитини - головна метою сучасної освіти!

Data Science UA Conference
  • 23 Січень 2019

Вшосте разом зберуться кращі розробники та інженери з data science, machine learning, NLP, computer vision та AI.

Конкурс сайтів WEB AWARDS UA
  • 21 Січень 2019

Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти і мобільні додатки

Submit and follow the news