Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

20 Серпень 2017
Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

Цьогоріч «Фотосушку» приурочили до Міжнародного дня фотографії. За правилами заходу, кожен учасник міг принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін можна було забрати будь-які інші світлини. Свої ж фотографії бажаючі мали змогу підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання для майбутнього володаря.

Кожен бажаючий міг зареєструватися для участі в конкурсі на кращу фотороботу. Авторів кращих світлин нагородили цінними призами від організаторів та партнерів заходу. Окрім цього, всім, хто фотографувався у спеціальній рамці, стилізованій під сторінку в Instagram, та оприлюднював фото у соцмережах, роздавали пам’ятні магніти «Конотопська Фотосушка - 2017».

На заході були представлені роботи Ірини Загорної, яка страждає на рідкісне захворювання — бульозний епідермоліз, в народі — «хвороба метелика». Роботи дівчини можна було забрати на загальних умовах, в рамках яких відбувався виставковий проект. Крім цього, до спеціальної скриньки від міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» можна було зробити внески на лікування талановитої фотохудожниці. Як стало відомо, зібрали понад 900 гривень.

Інші новини

Стартував прийом заявок до журі Ukrainian IT Awards 2019
  • 05 Червень 2019

Ukrainian IT Awards – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ- галузі в різних спеціалізаціях та напрямках.

Submit and follow the news