За рухом конотопського трамваю можна стежити в онлайні

13 Травень 2016
За рухом конотопського трамваю можна стежити в онлайні

Сервіс поки що працює в тестовому режимі. Актуальну інформацію про місцезнаходження трамваю можна подивитися на сайті проекту «EasyWay», який вже 5 років співпрацює з різними містами України, забезпечуючи жителів корисною та доступною інформацією про громадський транспорт.

На прикладі одного трамваю вони продемонстрували міській владі модель, як подібний сервіс має працювати. Проект, реалізований силами конотопських спеціалістів, нічим не відрізняється від сторонніх аналогів. Більш того, він дозволить місту зекономити значну частину грошей і залучити до робіт саме місцевих фахівців.

Якщо результати тестування GPS-навігації задовільнять міську владу, вони можуть використати цю модель на всіх видах громадського транспорту.

Дізнатися про розташування громадського транспорту можна за допомогою смартфона. Безкоштовний мобільний додаток «EasyWay» доступний для Android та IOS.

Інші новини

14 червня 2019 року в Києві пройде GuruConf
  • 19 Квітень 2019

Масштабна конференція про Digital Marketing: eCommerce, трафік, SEO, CPA, SMM, PPC, лідогенераціі, товарний бізнес, продаж, маркетинг.

8-й Міжнародний IT HR Форум - головна IT HR подія року пройде 1 червня 2019 у Києві
  • 18 Квітень 2019

Наймасштабніша подія в сфері підбору і управління персоналом в IT

IT-Weekend Dnipro 2019
  • 17 Квітень 2019

WEB UI, Business Analysis & Project Management

Submit and follow the news