«Креативний вікенд»: у Конотопі експерти вчили втілювати ідеї у життя

11 Грудень 2017
«Креативний вікенд»: у Конотопі експерти вчили втілювати ідеї у життя

З 9 по 10 грудня у приміщенні Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся тренінг «Креативний вікенд», метою якого стало оформлення власної ідеї у готовий кейс для потенційних інвесторів.

Захід відбувався за ініціативи Конотопського ІТ кластера. У ньому взяли участь досвідчені експерти з різних міст України. Серед них — керівник бізнес-акселератору Сергій Довгополий (м.Дніпро), координатор освітніх проектів компанії «Майкрософт Україна» Артур Кочарян (м.Київ), стартапери міжнародних ІТ проектів брати Тебенки (м.Київ), експерт з керування проектами Анастасія Кислинська (м.Київ).

Експерти ділились досвідом та розкривали секрети ведення бізнесу, вчили навичкам презентації проектів та наводили приклади цікавих ідей для відкриття власної справи. Окрім цього, розповідали про важливість роботи у команді, а також — про пошук актуальних напрямків та трендів.

«Сьогодні принципи та закони бізнесу працюють зовсім інакше, аніж це було раніше. Тому дуже важливо «знайти себе», дуже важливо вміти «продати» ідею — презентувати проект для залучення інвестицій. Саме про це й розповідала команда практиків, з якою ми разом провели вікенд», — розповів голова Конотопського ІТ кластеру Дмитро Гланц.

Окрім прослуховування виступів експертів, присутні мали нагоду працювати над проектами у групах та підготувати презентації власних проектів. Під час спільного обговорення експерти вносили рекомендації та цінні поради щодо подальшого розвитку бізнес-ідей. Результатом івенту став захист реальних проектів, які розробили учасники. Ці проекти вже можна подавати на фінансування.

Інші новини

Cybersecurity Odessa 2019
  • 21 Жовтень 2019

Хакатон за напрямом "Інформаціна безпека" від студентів ОНПУ.

Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain
  • 02 Жовтень 2019

Про Всесвітній форум Blockchain та прискорення розвитку в індустрії блокчейн

Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019
  • 06 Вересень 2019

Міжнародна tech-конференція

Submit and follow the news