Новий проект від IT РЕЙТИНГ UA — конкурс сайтів "WEB AWARDS UA"

21 Березень 2018
Новий проект від IT РЕЙТИНГ UA — конкурс сайтів "WEB AWARDS UA"

IT рейтинг UA перший багатофункціональний інструмент з пошуку і підбору компаній у відповідності з різними критеріями. Даний проект цілеспрямовано створювався для потенційного споживача і компаній, які ведуть діяльність на території України.

Сервіс it-rating.in.ua повністю безкоштовний і має унікальний функціоналом, який полегшує перебування користувачів на даному проекті.

Через кілька років роботи сервісу, в даний час зареєстровано понад 800 компаній, серед яких: ІТ-компанії, Веб-студії, Студії дизайну, Діджитал агентства, Креативні агентства, Рекламні агентства, Аутсорсингові компанії, а також Фрілансери.

Ми завжди вітаємо компанії, які не бояться реєструватися в нашому рейтингу, і відкрито демонструвати всім охочим свої можливості в сфері інтернет технологій. У свою чергу, ми гарантуємо, прозору систему підрахунку балів, виходячи з яких, буде формуватися рейтинг компаній в різних категоріях.

Успішне функціонування сервісу, наштовхнуло нашу команду на створення ще одного унікального проекту. Сьогодні раді представити Вам, абсолютно новий, перспективний і цікавий сайт - "WEB AWARDS UA" - awards.it-rating.in.ua

Інші новини

Cybersecurity Odessa 2019
  • 21 Жовтень 2019

Хакатон за напрямом "Інформаціна безпека" від студентів ОНПУ.

Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain
  • 02 Жовтень 2019

Про Всесвітній форум Blockchain та прискорення розвитку в індустрії блокчейн

Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019
  • 06 Вересень 2019

Міжнародна tech-конференція

Submit and follow the news