Конотопський ІТ кластер долучився до профорієнтаційної ініціативи Асоціації «ІТ України» – Join IT
16 травня 2018 року в актовій залі Політехнічного
технікуму КІ СумДУ відбулася зустріч засновників ГО «Конотопський ІТ кластер» з
учнями 9-10 класів шкіл м. Конотоп та с. Підлипне, в рамках проекту
ініційованого Асоціацією «ІТ України» – Join IT.
JOIN IT – це окрема група освітніх проектів з популяризації IT-галузі серед дітей та підлітків, що прагнуть відкрити в собі хист до творчості та пов’язати своє майбутнє з новітніми технологіями, які можуть змінити життя людей на краще.


«Ми хочемо, щоб наступне покоління українців не сприймало ІТ-індустрію, як щось складне і незрозуміле, та не вагалось спробувати себе в цій сфері.» — зазначають ініціатори проекту.
ГО «Конотопський ІТ кластер» висловлює подяку за
сприяння в організації заходу Асоціації «ІТ України», адміністрації відділу
освіти Конотопської міської ради, адміністрації Політехнічнічного технікуму КІ
СумДУ та всім присутнім.

Інші новини
Наші партнери організовують зустріч для C-level та HR фахівців, присвячену практичному досвіду впровадження штучного інтелекту в бізнес-процеси. Для учасників Конотопського ІТ-кластера передбачено спеціальну знижку на квитки.
Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!
Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше