JOIN IT 2019
Мета проекту – підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до галузі інформаційних технологій, зацікавити їх приєднатись до ІТ-спільноти, забезпечивши у такий спосіб економічне і технологічне процвітання України. За останні 2 роки, в межах реалізації проекту, було проведено профорієнтаційну роботу у 25 містах України, залучено більше 36 000 школярів та до 300 менторів, що відвідували загальноосвітні заклади. Більш детально про масштаби та цілі проекту і мотивацію його учасників можна дізнатись з нашого презентаційного відео.
Цього року, у фокусі проекту ті освітні заклади, діти в яких позбавлені необхідної турботи або мають особливі потреби - дитячі будинки, заклади з можливістю інклюзивного навчання.
Старт проекту, традиційно – 13 вересня 2019 року.
Етапи реалізації проекту:
15 серпня - 1 вересня - Визначення формату співпраці між Компанією та Асоціацією, підготовка до запуску комунікації з потенційними спікерами проекту.
1 вересня - Запуск комунікації з потенційними спікерами проекту, старт роботи із заявами на участь в проекті від спікерів та навчальних закладів.
13 вересня - 31 листопада - Проведення зустрічей в межах всеукраїнського профорієнтаційного проекту .
Як стати спікером:
На ресурсі https://joinit-meetings.com.ua/ доступна карта України, червоними маркерами позначені навчальні заклади, які подали заявки на участь в проекту, при кліку на маркер, Ви зможете дізнатись точну адресу та деталі щодо слухачів на лекції.
Обравши школу, заповніть заявку на участь у блоці для спікера. Якщо жодна з існуючих заявок не цікава для вас - вкажіть у формі, які навчальні заклади ви б хотіли відвідати. Якщо зі школою ви можете домовитись самостійно - повідомте нам про це.
Зверніть увагу:
- Час проведення занять залежить лише від керівництва навчального закладу, оскільки вони не мають права порушувати навчальний процес (часто зустрічі просять провести в позакласні години);
- Зазвичай керівництво школи не готове надавати свої особисті контакти, тому зателефонувати і підтвердити їм зустріч необхідно завчасно, щойно з’явиться така можливість;
- Асоціація контактує зі школами, домовляється про час зустрічі, з'ясовує деталі щодо учнів (класи, кількість дітей, технічне оснащення приміщення);
- Після проведення зустрічі волонтери роблять публікацію в FB з селфі-фотографію з заняття. Ми будемо щиро вдячні, якщо спікери зможуть надати Асоціації розгорнутий зворотній зв'язок про участь у проекті та кілька фото для публікації.
Більше інформації про проект та форма для відправки заявки на участь за посиланням.
Інші новини
Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!
Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше
Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг