JOIN IT 2019

21 Серпень 2019
JOIN IT 2019

Мета проекту –  підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до галузі інформаційних технологій, зацікавити їх приєднатись до ІТ-спільноти, забезпечивши у такий спосіб економічне і технологічне процвітання України. За останні 2 роки, в межах реалізації проекту, було проведено профорієнтаційну роботу у 25 містах України, залучено більше 36 000 школярів та до 300 менторів, що відвідували загальноосвітні заклади. Більш детально про масштаби та цілі проекту і мотивацію його учасників можна дізнатись з нашого презентаційного відео.


Цього року, у фокусі проекту ті освітні заклади, діти в яких позбавлені необхідної турботи або мають особливі потреби - дитячі будинки, заклади з можливістю інклюзивного навчання.

 

Старт проекту, традиційно – 13 вересня 2019 року.

 

Етапи реалізації проекту:

 

15 серпня - 1 вересня - Визначення формату співпраці між Компанією та Асоціацією, підготовка до запуску комунікації з потенційними спікерами проекту.

1 вересня - Запуск комунікації з потенційними спікерами проекту, старт роботи із заявами на участь в проекті від спікерів та навчальних закладів.

13 вересня - 31 листопада - Проведення зустрічей в межах всеукраїнського профорієнтаційного проекту .

 

 

Як стати спікером:

 

На ресурсі https://joinit-meetings.com.ua/ доступна карта України, червоними маркерами позначені навчальні заклади, які подали заявки на участь в проекту, при кліку на маркер, Ви зможете дізнатись точну адресу та деталі щодо слухачів на лекції.

 

Обравши школу, заповніть заявку на участь у блоці для спікера. Якщо жодна з існуючих заявок не цікава для вас - вкажіть у формі, які навчальні заклади ви б хотіли відвідати. Якщо зі школою ви можете домовитись самостійно - повідомте нам про це.

 

Зверніть увагу:

 

- Час проведення занять залежить лише від керівництва навчального закладу, оскільки вони не мають права порушувати навчальний процес (часто зустрічі просять провести в позакласні години);

 

- Зазвичай керівництво школи не готове надавати свої особисті контакти, тому зателефонувати і підтвердити їм зустріч необхідно завчасно, щойно з’явиться така можливість;

 

- Асоціація контактує зі школами, домовляється про час зустрічі, з'ясовує деталі щодо учнів (класи, кількість дітей, технічне оснащення приміщення);

 

- Після проведення зустрічі волонтери роблять публікацію в FB з селфі-фотографію з заняття. Ми будемо щиро вдячні, якщо спікери зможуть надати Асоціації розгорнутий зворотній зв'язок про участь у проекті та кілька фото для публікації.

 

Більше інформації про проект та форма для відправки заявки на участь за посиланням.


Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news