Конотопський ІТ кластер долучився до профорієнтаційної ініціативи Асоціації «ІТ України» – Join IT

17 Травень 2018
Конотопський ІТ кластер долучився до профорієнтаційної ініціативи Асоціації «ІТ України» – Join IT

16 травня 2018 року в актовій залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулася зустріч засновників ГО «Конотопський ІТ кластер» з учнями 9-10 класів шкіл м. Конотоп та с. Підлипне, в рамках проекту ініційованого Асоціацією «ІТ України» – Join IT.

JOIN IT – це окрема група освітніх проектів з популяризації IT-галузі серед дітей та підлітків, що прагнуть відкрити в собі хист до творчості та пов’язати своє майбутнє з новітніми технологіями, які можуть змінити життя людей на краще.«Ми хочемо, щоб наступне покоління українців не сприймало ІТ-індустрію, як щось складне і незрозуміле, та не вагалось спробувати себе в цій сфері.» — зазначають ініціатори проекту.

ГО «Конотопський ІТ кластер» висловлює подяку за сприяння в організації заходу Асоціації «ІТ України», адміністрації відділу освіти Конотопської міської ради, адміністрації Політехнічнічного технікуму КІ СумДУ та всім присутнім.


Інші новини

Стартував прийом заявок до журі Ukrainian IT Awards 2019
  • 05 Червень 2019

Ukrainian IT Awards – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ- галузі в різних спеціалізаціях та напрямках.

Submit and follow the news