Переваги участі

Значимість у суспільстві

Можливість творити успішне майбутнє міста пліч-о-пліч з командою однодумців, шанс вписати своє ім’я в історію Конотопа.

Networking

Обмін досвідом, практиками та досягненнями з колегами з передових компаній, спільна реалізація проектів в ІТ-сфері.

Промоція

Можливість просувати власний бренд за допомогою участі у різноманітних заходах та всебічної підтримки громадської організації.

Якість життя

Спільна розбудова соціально важливих галузей міста, залучення додаткових інвестицій та сприяння у створенні робочих місць.

Людський капітал

Наші партнери отримують доступ до бази даних молодих ІТ-спеціалістів, а також інформацію про перспективних випускників навчальних закладів.

Бізнес

Представники ІТ Кластеру мають можливість від імені організації вести переговори профільними асоціаціями України та світу, спілкуватися з бізнес-об’єднаннями та отримувати корисну інформацію для розвитку власної справи.

Події

Учасники організації беруть участь у різноманітних профільних заходах на спеціальних умовах, зі знижками або безкоштовно. З нашою допомогою значно зростають шанси на успішну реалізацію власних проектів, спрямованих на розвиток ІТ-індустрії міста.

Як приєднатися
до Конотопського ІТ кластеру

Заповнити
заявку на сайті

Отримати
позитивне рішення
загальних зборів
учасників

Доповнити
правила участі
у кластері*

* Пільговий період участі у ІТ кластері триває протягом півроку. Учасники об’єднання можуть пропонувати доповнення до правил вступу до Конотопського ІТ кластеру.

Якщо вас зацікавила
діяльність Конотопського ІТ Кластеру
і ви бажаєте долучитись до нашої спільноти – залиште заявку.

Submit and follow the news