Про кластер

Конотопський ІТ Кластер — це громадська організація, яка об’єднує провідних IT-спеціалістів регіону та прагне спільно з навчальними закладами та місцевою владою впроваджувати інформаційні технології у повсякденне життя городян, зробити Конотоп комфортним та успішним європейським містом.

Своєю діяльністю Конотопській ІТ кластер
створює можливості для розвитку та конкурентоспроможності міста,
об’єднує креативних та цілеспрямованих людей

Ми прагнемо

Розбудовувати ІТ-індустрію міста та області, сприяти розвитку соціально-важливих галузей: освіти, права, інфраструктури тощо.

Залучати в місто додаткові інвестиції, створювати високоінтелектуальні робочі місця з гідною заробітною платою.

Що ми робимо

Конотопській ІТ Кластер підтримує та реалізує проекти, які сприяють розвитку ІТ-галузі, допомагають створювати позитивний імідж міста, умови для прозорого ведення бізнесу, кар’єрного зростання та комфортного життя.

Члени громадської організації завжди прагнуть до самовдосконалення, освоюють нові перспективні напрямки індустрії, пов'язані з технологіями майбутнього і міжнародним співробітництвом.

Наші цілі

Конотопський ІТ Кластер прагне зробити Конотоп потужним IT-центром в Україні та у світі. Ми маємо на меті створити кращі умови для самореалізації ІТ-спеціалістів, залучити креативну молодь до сфери інформаційних технологій, створити конкурентноспроможну регіональну спільноту фахівців ІТ-галузі.

Переваги участі
в Конотопському ІТ Кластері

Значимість у суспільстві

Можливість творити успішне майбутнє міста пліч-о-пліч з командою однодумців, шанс вписати своє ім’я в історію Конотопа.

Networking

Обмін досвідом, практиками та досягненнями з колегами з передових компаній, спільна реалізація проектів в ІТ-сфері.

Промоція

Можливість просувати власний бренд за допомогою участі у різноманітних заходах та всебічної підтримки громадської організації.

Якість життя

Спільна розбудова соціально важливих галузей міста, залучення додаткових інвестицій та сприяння у створенні робочих місць.

Людський капітал

Наші партнери отримують доступ до бази даних молодих ІТ-спеціалістів, а також інформацію про перспективних випускників навчальних закладів.

Бізнес

Представники ІТ Кластеру мають можливість від імені організації вести переговори профільними асоціаціями України та світу, спілкуватися з бізнес-об’єднаннями та отримувати корисну інформацію для розвитку власної справи.

Події

Учасники організації беруть участь у різноманітних профільних заходах на спеціальних умовах, зі знижками або безкоштовно. З нашою допомогою значно зростають шанси на успішну реалізацію власних проектів, спрямованих на розвиток ІТ-індустрії міста.

Якщо вас зацікавила
діяльність Конотопського ІТ Кластеру
і ви бажаєте долучитись до нашої спільноти – залиште заявку.

Submit and follow the news