Восени у Києві Agile Rock Conference 2018

31 Липень 2018
Восени у Києві Agile Rock Conference 2018

21-22 вересня 2018 р. в Києві пройде “гучна” конференція з підходів гнучкого управління організаціями та творчими процесами в Україні. 35 доповідачів з 14 країн ділитимуться кращими історіями злетів та падінь застосування Agile.

Знайомтесь з нашими keynote-спікерами:

Henrik Kniberg, Швеція. Agile/Lean coach в Crisp. Працював у Spotify та LEGO. Усі читали "Scrum и XP: нотатки з передової" та дивилися його відео про інженерну культуру у Spotify. Не всі, правда, знають, що Хенрік - дуже серйозний музикант. І ми звичайно не можемо провести #agilerockconf без нього.

Marc Loeffler, Німеччина. Відомий доповідач, Agile coach, автор “Покращення Agile Retrospectives”, яка була опублікована в серії Mike Cohn від Addison-Wesley Professional. Перш ніж почати працювати з гнучкими методами та принципами у 2006 році, він працював менеджером проектів для таких компаній як Volkswagen AG та Siemens AG.

 Angel Medinilla, Іспанія. Заснував компанію Proyectalis, яка сьогодні вважається ведучою консалтинговою та тренерською компанією Agile в Іспанії та Латиноамериці. Клієнти включають Ericsson, Vodafone, Electronic Arts, EADS, Oracle, SAP, BBVA, AXA, Auchan. Також є автором книг Agile Management (Springer) та «Agile Kaizen: Continuous Improvement Far Beyond Retrospectives» (Springer).

 Серед учасників також будуть практики, що займають керуючі посади в таких компаніях, як: Spotify, Twinfield, IPLand, JBS, Diabol, Scalepoint, ANNA, FlixMobility.

 І все це під музичним соусом! Адже що, як не гра рок групи або джаз бенду, доводить силу самоорганізації та командної роботи?

Дати проведення: 21-22 сентября (2 дні)

Час проведения: 10:00 - 19:00

Місце проведения: "DEPO Conference Hall"

Адреса: Kyiv, st. Antonovich, 52

Вартість: 280-350 USD

Організатор конференції: Компанія Scrum Ukraine

Sales: +380 68 239 1778

PR: +380 95 586 3967

E-mail: agilerocks@scrum.ua

Сторінка  Facebook 

Сайт: http://bit.ly/2LyIRhJ

Реєстрація: http://bit.ly/2LCEQsw

Інші новини

Скоро одинадцятий Lviv IT Outsourcing Forum
  • 14 Березень 2019

Традиційна конференція для власників і C-Level менеджменту українських IT аутсорсингових компаній

Конотопський ІТ кластер долучилися до проекту Erasmus+
  • 13 Березень 2019

Навчальний візит до Литви з метою вивчення діджиталізації знань.

5th International B2B Software Days у Відні
  • 28 Лютий 2019

Захід орієнтований на компанії та науково-дослідні установи, які шукають технологічні, дослідницькі та комерційні кооперації.

Submit and follow the news