Конотопський IT кластер долучився до проекту Happy Ukraine

09 Листопад 2018
Конотопський IT кластер долучився до проекту Happy Ukraine

3 листопада ми долучилися до проекту HAPPY  UKRAINE, сoціальної ініціативи проектування майбутнього. В країні з населенням понад 40 мільйонів осіб, відсутня екосистема культури щастя – дослідження, статистика, інструменти, методики, рекомендації як надихнути людей пройти свій шлях щастя. За даними ООН Україна займає 138 місце зі 156 країн у світовому рейтингу щастя World Happiness Report 2018 і останне місце серед країн Європи. Починаючи з 2013 року рівень щастя українців стрімко знижується. За 5 років ми опустилися на 51 позицію… Індекс щастя не робить людину щасливою, але показує, які країни створюють максимально комфортну атмосферу для розкриття людського потенціалу. Щасливе майбутнє наступних поколінь під загрозою, якщо суспільство не об'єднається для вирішення проблем.


В Україні криза цінностей - недовіра до уряду, високий рівень корупції, беззаконня, відсутність національної ідеї, розуміння цінностей, це може призвести до краху, якщо разом ми не створимо Диво.

Люди – головна дорогоцінність України та світу в цілому!


«Проблеми треба перетворювати в завдання і вирішувати. Перше, що ми рекомендуємо для створення високоефективних команд - визначити персональні та командні цінності за допомогою інструментів і методики VALUES, які ми розробили спеціально для України, але маємо версії англійською, німецькою та польською мовами.» — зазначає Вікторія Андрієвська (соціальний інноватор, автор інструментів і методики визначення цінностей особистості, команди, компанії VALUES, автор соціальної ініціативи проектування майбутнього Happy Ukraine).Мета проекту до 2030 року Україну підняти в Топ-20 найщасливіших країн світу!


Якщо ви хочете більше дізнатися про проект HAPPY UKRAINE, знайти відповіді на питання: Як наші цінності впливають на наше щастя? Що найважливіше для кожного з нас, для команди, компанії, країни? Чи можемо ми домовлятися, чути один одного і будувати успішні сім'ї, компанії, спільноти, країни на основі спільних цінностей? Що зробить українців щасливішими, а нашу країну процвітаючою? Що для нас найважливіше? — запрошуємо бажаючих на зустрічі (графік наразі формується).

Реєстрація

Мріємо, Плануємо, Діємо, Радіємо!

Інші новини

14 червня 2019 року в Києві пройде GuruConf
  • 19 Квітень 2019

Масштабна конференція про Digital Marketing: eCommerce, трафік, SEO, CPA, SMM, PPC, лідогенераціі, товарний бізнес, продаж, маркетинг.

8-й Міжнародний IT HR Форум - головна IT HR подія року пройде 1 червня 2019 у Києві
  • 18 Квітень 2019

Наймасштабніша подія в сфері підбору і управління персоналом в IT

IT-Weekend Dnipro 2019
  • 17 Квітень 2019

WEB UI, Business Analysis & Project Management

Submit and follow the news