В Конотопі створили «Клуб Чаювальників» для обговорення ідей розвитку міста

16 вересня 2016
В Конотопі створили «Клуб Чаювальників» для обговорення ідей розвитку міста

«Клуб Чаювальників» організував Конотопський IT кластер. На першу зустріч, яка відбулась 14 вересня в кафе «Labyrinth», завітали представники різних верств суспільства: підприємці, громадські активісти, творча інтелігенція, журналісти та представники міської адміністрації.

За словами організаторів, «чаювання» — це один з майданчиків для напрацювання ідей,  знайомства та об’єднання задля реалізації цікавих проектів пов’язаних з розвитком Конотопа.

Перша зустріч пройшла під гаслом: «Чого не вистачає в Конотопі?» Під час обговорення з’ясувалося, що інтереси учасників клубу лежать в абсолютно різних сферах: від розвитку міської інфраструктури для жителів і туристів до заходів, які залучатимуть активних громадян в життя міста.

«Зробити так, щоб жити в Конотопі було модно, щоб не їхали активні люди. Необхідно вже зараз формувати образ майбутнього Конотопа і рухатися до нього крок за кроком», — зауважив один з учасників заходу.

«Чаювальники» зазначають, що зацікавлені в залучені до клубу активних і творчих конотопців. Наразі до спільноти «Конотопський Клуб Чаювальників» у Facebook може вступити кожен бажаючий.

Інші новини

3 листопада 2018 року Simplicity Day: Agile & QA
  • 19 жовтня 2018

На вас чекають два потоки доповідей і незабутні практичні воркшопи третім потоком

Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу
  • 19 жовтня 2018

Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів

Незабаром головна подія Східної Європи присвячена популяризації smart city-технологій
  • 19 жовтня 2018

На вас чекають найпрогресивніші смарт-проекти міст України

Підпишись та слідкуй за новинами