В Конотопі створили «Клуб Чаювальників» для обговорення ідей розвитку міста

16 вересня 2016
В Конотопі створили «Клуб Чаювальників» для обговорення ідей розвитку міста

«Клуб Чаювальників» організував Конотопський IT кластер. На першу зустріч, яка відбулась 14 вересня в кафе «Labyrinth», завітали представники різних верств суспільства: підприємці, громадські активісти, творча інтелігенція, журналісти та представники міської адміністрації.

За словами організаторів, «чаювання» — це один з майданчиків для напрацювання ідей,  знайомства та об’єднання задля реалізації цікавих проектів пов’язаних з розвитком Конотопа.

Перша зустріч пройшла під гаслом: «Чого не вистачає в Конотопі?» Під час обговорення з’ясувалося, що інтереси учасників клубу лежать в абсолютно різних сферах: від розвитку міської інфраструктури для жителів і туристів до заходів, які залучатимуть активних громадян в життя міста.

«Зробити так, щоб жити в Конотопі було модно, щоб не їхали активні люди. Необхідно вже зараз формувати образ майбутнього Конотопа і рухатися до нього крок за кроком», — зауважив один з учасників заходу.

«Чаювальники» зазначають, що зацікавлені в залучені до клубу активних і творчих конотопців. Наразі до спільноти «Конотопський Клуб Чаювальників» у Facebook може вступити кожен бажаючий.

Інші новини

Конотопський ІТ кластер запрошує всіх бажаючих на конференцію TEAMS DO IT!
  • 30 листопада 2018

Навчаємо молодь технологіям та створюємо робочі місця, щоб вона залишалася в Конотопі!

Український проект StudUp токенізує знання молодих фахівців
  • 28 листопада 2018

Знання - це головний капітал для фахівця.

BlockchainUA вже близько!
  • 14 листопада 2018

Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 14 вересня в Києві на сцені BlockchainUA.

Підпишись та слідкуй за новинами