У Конотопі «Клуб робототехніки» підбив перші підсумки роботи

26 Грудень 2017
У Конотопі «Клуб робототехніки» підбив перші підсумки роботи

23 грудня у читальному залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ команда Конотопського IT кластеру підвела перші підсумки роботи «Клубу робототехніки».

На заході діти презентували власні напрацювання. Кращих слухачів нагородили грамотами. Окрім цього, школярам, які відзначились в акції «Година коду» вручили сертифікати на безкоштовне заняття у робоклубі. Наприкінці заходу для дітей влаштували «солодкий стіл».

«У Конотопі мешкають дуже талановиті діти. ІТ-галузь — це великий шанс та майбутнє України, це високооплачувані робочі місця та активний розвиток усіх суміжних галузей. Саме тому ми всіляко сприяємо підвищенню зацікавленості дітей до ІТ-технологій, — зазначив Дмитро Гланц, голова ГО «Конотопський ІТ кластер». — Хочу висловити подяку директору ПТ КІ СумДУ Тетяні Гребеник, викладачу Денису Наумову, членам ІТ кластеру Ігорю Забузі та Валентині Волік за дуже результативну співпрацю. Робоклуб — це результат злагодженої командної роботи».

«Клуб робототехніки» у Конотопі відкрився 30 вересня. На заняттях діти віком від 7 до 14 років роблять перші кроки в основах робототехніки: конструюють різноманітні прилади, вчаться програмуванню. Нині вже функціонують 6 груп по 7-8 слухачів. Наступного року планують відкривати додаткові групи через велику кількість бажаючих стати учасниками клубу.


Нагадаємо, у Конотопі анонсовано відкриття курсів «Робототехніка на основі Arduino» для дітей від 14 років.

Інші новини

Cybersecurity Odessa 2019
  • 21 Жовтень 2019

Хакатон за напрямом "Інформаціна безпека" від студентів ОНПУ.

Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain
  • 02 Жовтень 2019

Про Всесвітній форум Blockchain та прискорення розвитку в індустрії блокчейн

Ukrainian Israeli Innovation Summit 2019
  • 06 Вересень 2019

Міжнародна tech-конференція

Submit and follow the news