Перший випуск слухачів курсів з веб-розробки “Front-end” та “Back-end”

12 Листопад 2018
Перший випуск слухачів курсів з веб-розробки “Front-end” та “Back-end”

19 квітня 2018 р. слухачі курсів з веб-розробки за напрямками “Front-end” та “Back-end” отримали сертифікати про проходження навчання. Це перші в м.Конотопі курси такого формату: унікальність полягає в тому, що слухачі вивчають життєвий цикл програмного продукту під пильним керівництвом ментора.


«Слухачі курсів протягом 2 місяців мали можливість провести 27 годин поруч з професійними викладачами-практиками та переняти їх досвід, ознайомитися з технологіями, що дозволяють раціонально організувати робоче місце веб-мастера, а також навчитися реалізовувати власні проекти.» — прокоментувала укладач програми курсів Вікторія Дрофа.


Ми хочемо подякувати слухачам за старанне навчання; викладачам Юрковському Володимиру, Забузі Ігорю, Жукову Павлу, Шутому Олексію за професіоналізм; Кириченко Тетяні за цікавий майстер-клас з написання резюме; Гребеник Татяні за надану аудиторію та оснащення для проведення занять; Волік Валентині за правову підтримку.
Наголошуємо, що вже у травні стартує новий набір на курси з веб-розробки. Організаційні збори відбудуться 10 травня 2018р. о 18:00 у Політехнічний технікум КІ СумДУ (аудиторія 111).

З нетерпінням чекаємо нових слухачів! Кількість місць у групі обмежена. Обов’язкова реєстрація або запис за телефоном +38 (063) 660 11 60.


Інші новини

Команда кластера підтримала соціальну ініціативу проектування майбутнього
  • 06 Лютий 2019

Виховання щасливої дитини - головна метою сучасної освіти!

Data Science UA Conference
  • 23 Січень 2019

Вшосте разом зберуться кращі розробники та інженери з data science, machine learning, NLP, computer vision та AI.

Конкурс сайтів WEB AWARDS UA
  • 21 Січень 2019

Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти і мобільні додатки

Submit and follow the news