Відбувся ITEM 2018. Спікери, фото і враження учасників.

31 Жовтень 2018
Відбувся ITEM 2018. Спікери, фото і враження учасників.

14 і 15 жовтня в Культурно-діловому центрі "Менора", Дніпро, відбулася одна з наймасштабніших IT-подій України - ITEM Dnipro 2018. 

Цього року конференція для практиків в сфері інформаційних технологій відбулася вже в сьомий раз і стала однією з найбільш великих і значущих. 38 доповідей були розділені на 2 дні за тематиками Business Day і Technical Day.

Доповіді першого дня ITEM 2018 розкривали такі теми, як розвиток бізнесу і продаж, управління проектами та командою, створення IT-продукту.

У другий день спікери ділилися досвідом і практичними інструментами для забезпечення безпеки продукту, бізнесу та якості, а також мобільній розробці.

Досвідом з учасниками ділилися спікери з 12 країн світу, серед яких США, Великобританія, Аргентина, Франція, ОАЕ, Нова Зеландія, Індія та ін.

Так David Rousset, Senior PM at Microsoft ділився секретами створення кроссплатформенних веб-додатків, а Анжела Романенко, СЕО at Tamaranga, Нова Зеландія, розповіла про те, як з аутсорс перейти до нішевого продукту без додаткових витрат і з хепі ендом.


Maximilliano Firtman, Аргентина. ITEM - його перші відвідини України. Він проводить тренінги для фахівців компаній від Apple до eBay, пише профільні книги і програмує під Web і Mob вже 23 роки. Ключовими висновками і лайфхаками в області створення програмних продуктів Максиміліано поділився з учасниками ITEM.


David Braun, CEO at TemplateMonster, USA, поділився своїм баченням перспектив аутсорсингового IT-бізнесу. У чому принципова відмінність роботи в аутсорс і створенні продукту? І що з цим робити, щоб досягти успіху в обох областях? Відповіді на ці питання були озвучені під час доповіді Девіда.

Звичайно ж, не обійшли стороною і проекти, створені в Україні. В рамках конференції була виділена окрема категорія доповідей "Made in UA", де власники бізнесів і фахівці з України ділилися своїм досвідом, історіями успіху та "граблями", на  які наступали на своєму шляху. Наприклад, Юрій Мірей, CTO телеканалу 1 + 1 розповів про специфіку кібербезпеки великих проектів, а Артем Сердюк, Scrum-master, PM & Agile coach, а також лектор Києво-Могилянської бізнес школи, поділився підходами та інструментами створення бірюзовою компанії і складнощами, з якими доведеться зіткнутися на шляху до компанії з самоорганізацією.


Ян Чернов, Co-founder & СЕО at FullStackUA.com і Kaiiax. В ІТ-бізнесі вже 7 років. Управляє, просуває, розробляє продукти. Визнаний найкращим спікером ITEM 2017. Ян розповів учасникам про специфіку просування IT-продуктів. Про те, що працює, що ні, і як використовувати промо-інструменти максимально ефективно.


Олег Гордійчук, CPO at JetBeep, розповідає про впровадження локаційних сервісів і про те, чим теорія відрізняється від практики. Повний список спікерів і тим ITEM 2018 ви можете знайти за лінком.

"Безумовно, на ITEM приходять в першу чергу, щоб почути від успішних практиків про те, чого не прочитаєш в книгах та інтернеті, — поділилася СЕО конференції, Анна Іжевська, —Але ми завжди хочемо дати більше, тому в ці два дні намагаємося створити ком'юніті однодумців. Дуже радіємо всім позитивним відгукам і хочемо незабаром почути - "Цей проект розпочався з ITEM."


Нетворкінг - одна з ключових цінностей ITEM. Сюди приходять, щоб купувати бізнес-знайомства і знаходити нових друзів, надихати один одного і обмінюватися ідеями, набувати досвіду і заряд енергії, який проросте і дасть плоди в нових проектах.


Традиційно ITEM підтримує бізнес-співтовариство. Так Concord Bank став генеральним фінансовим спонсором, а співорганізаторами потоків стали: Railsware - потік Business Development, URBHost - потік Secirity, UTOR - потік Quality, MakeApp - потік Mobility. Конференцію також підтримали і виступили партнерами компанії Payoneer, Sigma Software, Playtika, AMC Bridge, Ruby Garage, Archer, DataArt, Zazmic, Zone 3000, IТ Dnipro Community та багато інших.


Партнери конференції із задоволенням спілкуються з учасниками і між собою, а ще традиційно готують безліч приємних сюрпризів і подарунків.


ITEM 2018 закінчився, але обіцяв повернутися в 2019 році з ще більш цікавими спікерами, темами і сюрпризами.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news