Відбувся форум інновацій Kyiv Smart City Forum 2018

02 Листопад 2018
Відбувся форум інновацій Kyiv Smart City Forum 2018

31 жовтня у КВЦ «Парковий» відбувся форум інновацій, Kyiv Smart City Forum 2018 — одна з головних подій Східної Європи, що присвячена популяризації технологій «розумних міст». Експерти продемонстрували найуспішніші кейси впровадження smart-вирішень у всіх сферах розвитку сучасного міста в Україні та світі.
Kyiv Smart City Forum 2018 став комунікаційною платформою для більш ніж 1200 людей. Понад 50 провідних професіоналів з 11 країн світу поділилися досвідом застосування технологій та інновацій для покращення міського простору. У межах заходу відбулася презентація «Путівника розумного киянина». Ярослава Бойко, співкоординаторка ініціативи Kyiv Smart City, подала добірку порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. «Київ — перше в світі місто, де з’явилося подібне видання. Ми робимо все можливе, щоб сприяти становленню розумного суспільства. “Путівник розумного киянина» про те, як використовувати сучасні технології, урбаністичні інструменти й міські цифрові сервіси для більш комфортного життя в місті. Це збірка рекомендацій для розв’язання практичних питань», — прокоментувала вона.


На сторінках гайдбука подано корисну інформацію з усіх аспектів smart-життя в місті. А саме: інноваційні проекти, електронна демократія, описи спрощених процедур надання послуг, рекомендації для організації ОСББ та економії енергоресурсів на рівні жилого будинку, можливості взаємодії з органами влади тощо. Кияни дістали перелік громадських ініціатив і благодійних організацій, які допомагають місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним. У такий спосіб формується середовище smart-громадян, які глобально впливають на розвиток Києва.


Автори путівника також подбали про дозвілля й саморозвиток жителів столиці. Із цією метою створено базу якісних освітніх онлайн-курсів від найкращих університетів та установ з усього світу. Завдяки путівнику кияни зможуть безкоштовно покращити свої знання в таких сферах: бізнес, інженерія, здоров’я й медицина, гуманітарні науки, математика, суспільство, викладання тощо.
«Путівник розумного киянина» — не бюрократичний документ, а інструмент використання реального досвіду, який команда Kyiv Smart City доповнюватиме разом із жителями міста. Ініціатива закликає киян спільними зусиллями створювати позитивні практики міського життя й ініціювати процеси розвитку, робити Київ справжнім smart city.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news