Конкурс сайтів WEB AWARDS UA

21 Січень 2019
Конкурс сайтів WEB AWARDS UA

Про конкурс. Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти та мобільні додатки, проводиться щороку серед розробників і власників проектів. Перший раз конкурс сайтів офіційно стартував 15 січня 2018 року.


Етапи проведення конкурсу. Сайти та мобільні додатки приймаються кілька місяців (зима - весна). У березні починається народне голосування за сайти/додатки, в якому може взяти участь кожен бажаючий, після чого по кожній з номінацій формуються лонг-списки. У травні до оцінки робіт приступає експертна комісія та члени журі - провідні професіонали веб та мобільної розробки, а також представники бізнесу.


15.01 - 15.03 Подача робіт на конкурс.

16.03 - 30.04 Народне голосування.

01.05 - 09.05 Формування списку претендентів у кожній номінації.

10.05 - 20.05 Голосування експертної комісії і членів журі.

20.05 - 28.05 Оголошення та офіційне привітання переможців, вручення пам'ятних сертифікатів.


Згідно за правилами конкурсу, брати участь можуть всі сайти українською та російською мовою, розроблені українськими розробниками (веб студіями), які зареєстровані в Україні і мають завершений вигляд. Нагадаємо, що один розробник або студія може подавати на конкурс необмежену кількість проектів!


Ваш сайт вже готовий скласти конкуренцію іншим? - тоді залишайте свої заявки на сайті, беріть участь у конкурсі, ставайте відомими разом з нами!


Засновник премії перший незалежний сервіс, де можна швидко знайти надійних фахівців в ІТ сфері - IT рейтинг UA.


Переваги участі. Якщо ви працюєте в сфері створення унікальних інтернет-проектів, вам обов'язково варто взяти участь в національній інтернет-премії WEB AWARDS UA. Чому обов'язково варто спробувати свої сили?


Інформаційне. Участь в конкурсі і перемога в одній з номінацій - відмінний інформаційний привід для власних публікацій в ЗМІ, соціальних мережах і на корпоративному сайті.


Імідж. Подача робіт на конкурс - забезпечить Вам підвищення впізнаваності серед професійної спільноти (члени журі, учасники народного голосування, гості сайту, церемонії нагородження і т.д.).


Медійний. Переможці конкурсу перераховуються та розсилаються організаторами у прес-релізах - це значить, згадуються в ЗМІ.


Репутація. Перемога в конкурсі - престижна і дозволяє не тільки залучити нових клієнтів, а й обгрунтувати підвищення вартості послуг.


Експертне. Ви отримуєте, по-справжньому незалежну оцінку якості своїх робіт.


Рейтинг. Перемога в конкурсі сайтів враховуються в рейтингу креативності веб студій. Чим більше нагород ви отримаєте, тим вище рядок займає студія.


Представницький. Участь у конкурсі - це прямий вихід на клієнтів: членів журі, гостей конкурсу та тих, хто шукає підрядника, який отримав високі оцінки від професійного співтовариства.


Посилальне. За участю в конкурсі - отримуєте додаткове посилання з авторитетного ресурсу на сайт розробника.


Варто відзначити, що WEB AWARDS - це не тільки престижна і популярна інтернет премія, це ще й досить масштабний захід, який охоплює понад 800 досвідчених студій, 200 якісних і гідних проектів, 20 престижних номінацій і 25 кращих експертів в сфері IT технологій.

Реєструйтеся на конкурс, перемагайте і дивуйте своїми досягненнями всіх!

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news