Стартував прийом заявок до журі Ukrainian IT Awards 2019

05 Червень 2019
Стартував прийом заявок до журі Ukrainian IT Awards 2019

Асоціація «ІТUkraine» оголошує про старт прийому заявок на участь у почесному журі всеукраїнського незалежного щорічного  конкурсу «Ukrainian ITAwards 2019».

 

Ukrainian IT Awards – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ- галузі в різних спеціалізаціях та напрямках. Цього року в рамках конкурсу буде обрано кращих з кращих у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

 

До обов'язків журі конкурсу входитиме аналіз здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальні співбесіди з фіналістами та обрання переможців.

 

«Щороку у роботі над обранням кращих ІТ-спеціалістів України ми збираємо провідних технологічних експертів галузі говорить  Deputy  Director of Business

 

Development Асоціації та координатор Ukrainian IT Awards Тетяна Назарчук. – Надзвичайно приємно, що з кожним роком все більше експертів готові приділити свій час та досвід цьому проекту. Так, торік ми отримали понад 100 заявок від кандидатів в журі. Експертна рада конкурсу ретельно обирає кандидатів, фокусуючись, по-перше, на досвіді кандидатів, а по-друге, на балансі представників різних компаній у кожній номінації».

 

Прийом заявок триватиме з 26 травня до 6 червня 2019 року. Для того, щоб подати заявку на участь у складі журі Ukrainian IT Awards, необхідно заповнитиаплікаційну форму на сайті конкурсу.

 

Імена переможців Ukrainian IT Awards будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 7 вересня 2019 року у Києві.


Якщо ви маєте питання або пропозицію пишіть на нашу електронну адресу office@itukraine.org.ua або телефонуйте за номером +380992663903.

Стежити за новинами та перебігом конкурcу можна на офіційних Facebook-сторінках Асоціації та UkrainianIT Awards

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news