World Blockchain Forum - прискорення інновацій Blockchain у Нью-Йорку

02 Липень 2019
World Blockchain Forum - прискорення інновацій Blockchain у Нью-Йорку

27 та 28 вересня 2019 року в Нью-Йорку в Altman Building відбудеться захід «New York 2019 & World Blockchain Awards», організований WBF.

 

Очікується, що в ньому візьмуть участь понад 1500 учасників, дводенна конференція об'єднає лідерів та експертів з аудиту, банківських інвестицій, блокчейн технологій, стартаперів і практиків впровадження blockchain в різних галузях, включаючи Ernst & Young, Grayscale Investments, Pythagoras Investment Management, Digital Asset, DMS Governance, Celsius Network, Fordham University, Cadence, Wachsman та InterBlockchain.io.

 

Основні доповідачі та учасники Chris Church, Digital Asset; John D’Agostino, DMS Governance, Liz Schack Rabban, Celsius Network; Grainne McNamara, EY, Mitchell Dong, Pythagoras Investment Management; Benjamin M. Cole, Fordham University; Nelson Chu, Cadence; David Wachsman, Wachsman; Adi Sideman, YouNow; Oded Shaoshany, OU Orbise Corp; Didier Martin, InterBlockchain.io.

 

WBF прагне подолати розрив між технологіями blockchain та підприємствами в різних галузях промисловості, особливо у сфері фінансів та постачання, шляхом підключення глобальних інвесторів та передових технологій.

 

Від імені WBF ми раді запросити Вас і Вашу організацію приєднатися до нашого заходу. Будь ласка, стежте за нашими платформи соціальних медіа для отримання додаткової інформації та оновлень. Для отримання додаткової інформації про New York 2019 & World Blockchain Awards», будь ласка, відвідайте: https://www.wbfnyc.com/

 

Щоб дізнатися більше про партнерства та спонсорські можливості, звертайтеся: Elaine Wang: elaine@wbf.io

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news