Ukrainian Business Analysis Conference 2020

29 Липень 2019
Ukrainian Business Analysis Conference 2020

24-26 квітня 2020р. IIBA організовує Ukrainian Business Analysis Conference 2020, де зберуться 500 учасників та 30+ топових спікерів із США, Європи та України. Це перша наймасштабніша в Україні міжнародна конференція присвячена бізнес-аналізу.

 

IIBA підготувала для вас три дні корисного контенту, надихаючих виступів та воркшопів від топових спікерів із США, Європи та України.

 

3 дні 30 + топових спікерів 500+ учасників  8 воркшопів 5 потоків

 

На UBA Conference 2020 з учасниками своїми практичними кейсами поділяться як українські, та і зарубіжні доповідачі: Roel Wieringa, Pavlo Kuznyetsov, Denys Gobov, Nati Nazar, Jared Gorai, Victoria Cupet, Vyacheslav Pankratov, Michael Rutledge, Bart Hoitink Torsten J. Koerting.

 

Перший день Workshop Day конференції UBA Conference 2020 почнеться з майстер-класів від провідних експертів галузі бізнес-аналізу. Заплановано 8 воркшопів, 4 паралельних потоки, які триватимуть 120 хв з максимальною кількістю учасників 40. 

 

На завершення дня для учасників готуємо пивний тур, де зберуться власники БІЗНЕС квитків. Знайомитись за келихом пива, під хорошу музику і просто спілкуватися.

 

А для спікерів та учасників ПРЕМІУМ квитків пре-паті — місце для ділового спілкування та встановлення особистих зв’язків у неформальній обстановці, ну і просто знайомство з цікавими людьми.

 

Другий день Talks day — 5 паралельних потоків:

Analysis & Design — про нові техніки дизайн-мислення та як застосовувати їх, щоб визначити інноваційні можливості бізнесу.

Tomorrow’s Professional — про міжособистісні, лідерські та управлінські навички для вашого подальшого зростання.

Product Management — зосередимось на визначенні ринкових проблем та методах їх вирішення.

Expert Techniques — про аналіз існуючих технік, пов’язаних практик та їхніх практичних результатів.

Ask Me Anything — Ви можете поставити будь-яке запитання, що має дотичність до знань чи досвіду спікера.

 

Під час яких учасники можуть спілкуватися, знайомитись, обмінюватись досвідом з фахівцями у сфері бізнес-аналізу. Для цього створено Business lounge zone — місце, де можна отримати індивідуальну консультацію від експертів та спеціальних гостей конференції UBA Conference 2020. Кожен спікер після своєї доповіді одразу відправляється у зону business lounge, де на протязі 30 хв буде відповідати на ваші питання.

 

На завершення дня учасників чекає офіційна вечірка — запальний фест, драйв, музика, танці, напої та смачні закуски. Не пропустіть найяскравішу вечірку UBA.

 

Третій день Study Tour — унікальна можливість попасти за лаштунки 3-ох міжнародних IT-компаній та перейняти досвід у лідерів ринку. Це не лише про корпоративну культуру, персонал, історію успіху, а й про засновників.

 

Зареєструватись

 

Це місце, де ви можете завести нові знайомства, вчитись, надихатись та ділитись ідеями.Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news