Кластер та Гродас визначали спільні цінності.

27 Серпень 2019
Кластер та Гродас визначали спільні цінності.

Що таке цінність? Для одних людей це щось матеріальне, для інших абстрактне. Але це щось має дуже велике значення для людини, заради чого вона діє, живе, витрачає сили, час, гроші, здоров'я тощо. Усвідомлення цінностей та їх реалізація дають  можливість сформуватись людині, як особистості, відчувати задоволення від життя та роботи. 


Так, цінності також є джерелом мотивації для діяльності. Саме цінності визначають трудові відносини між працівниками, а значить від них залежать продуктивність та результати роботи компанії/організації/установи. Цінності людей значною мірою визначають цінності компанії й у цілому її культуру. Тому вивчення особистих  цінностей працівників, командних цінностей колективу та створення умов для їх реалізації є найважливішим напрямком діяльності будь-якої компанії.


Конотопський ІТ кластер є майданчиком для комунікації та колаборації між бізнесом та громадою. Нам важливо, щоб наше бачення стратегічного розвитку нашої діяльності корелювало з баченням наших компаній-учасниць кластеру. Отже маємо дізнатися про цінності один одного та визначити цінності для продуктивної співпраці. 


Першою з компаній-учасниць визначати цінності зголосилася компанія Гродас. Це українська IT-компанія, що співпрацює з українськими та міжнародними організаціями, надаючи широкий спектр IT-послуг.


Як це відбувалося дивіться на фото. Цінності для продуктивної співпраці: місія, культура, особистість.


Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news