Навчальний візит до Фінляндії

28 Серпень 2019
Навчальний візит до Фінляндії

В рамках навчального візиту проекту “Reimagining Recognition” Erasmus+ наша координаторка освітніх програм, Вікторія Дрофа, провела тиждень у Фінляндії, вивчала практики використання Open Badges та створювала прототип, що імплементує в нашому рідному місті, а також ознайомлювалася з молодіжними практиками та діяльністю молодіжних центрів. 
Вікторія розповіла, що навчання проходило в молодіжному центрі Marttinen. Це один з молодіжних центрів, який підтримує та контролює Міністерство освіти та культури Фінляндії. Він знаходиться у мальовничому місті Віррат, Центральна Фінляндія. Головним завданням центру є підтримка зростання та розвитку молоді віком від 0 до 29 років. У центрі організовано безліч локацій для спортивного, творчого, інтелектуального розвитку дітей та молодих людей і просто для відпочинку.
Наступним прихистком був Varala Sports Institute. З самого початку інститут був заснований для просування фізичної культури жінок, наразі не має гендерної прив’язки. Інститут є потужним спортивним комплексом та провідним закладом спортивної освіти Фінляндії. 
Виявляється, з 2016 року у Фінляндії запроваджено унікальну освітню програму підготовки професійних геймерів (кіберспорт, еспорт). Просуванням еспорту займається Фінська Федерація еСпорту (SEUL).


Молодіжні центри теж підтримують цю ініціативу та сворють всі умови для розвитку геймерських навичок. Одним з таких є Молодіжний центр в м. Тампере. Цей центр займає 2500 квадратних метрів, містить багато конференц- та тренінгових-залів на п'яти поверхах.Також є власна інтернет-кімната, кімната для геймерів, творча, аудіо-, відео-майстерні, музична студія та простір для звичайного відпочинку.  

Вікторію вразила Міська бібліотека Мецо в Тампере. Відкритий простір, де люди спілкуються, вчаться, досліджують, читають та просто відпочивають. Це одне з найлюдяніших місць у місті.
“Краса Фінляндії в простоті! Це стосується, як буденного життя, так і навчання, роботи та відпочинку. Недаремно говорять, що фіни найщасливіші в світі. А як може бути по іншому, якщо  вони живуть в гармонії з природою, займаються улюбленими справами і просто кайфують від життя. Фінська та Українська культури дуже споріднені, але є одна суттєва відмінність. Ми, українці, завжди шукаємо навіть у хорошому підступ, а фіни у поганому завжди знайдуть щось хороше!” прокоментувала Вікторія.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news