Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain

02 Жовтень 2019
Технічна конференція WBF NYC 2019 та Всесвітня нагорода Blockchain

Після двох днів панельних дискусій та мережевих зустрічей, нарешті нас чекає завершальний день «Технічної конференції WBF NYC 2019 & World Blockchain Awards». Конференція відбулася в будівлі Альтмана 27 та 28 вересня 2019 року з більш ніж 600 відвідувачів.


Однією з найексклюзивніших подій блокчейн-індустрії ця конференція залучила лідерів галузі, експертів та інвесторів у блокчейн-простір для обговорення основних тем в індустрії блокчейн та криптовалют. Основними темами, які висвітлювались на цій конференції, були додатки blockchain у галузі fintech та цифрових платежів, децентралізація, безпека даних, регулювання blockchain та майбутнє blockchain.


У рамках заходу були представлені панельні дискусії та презентації на теми, як “Як технологія blockchain вплине на майбутнє конфіденційність даних, безпеку та власність; Blockchain vs Buying Power: Можна Blockchain трансформація глобальної економіки; блокчейн-додатки у фінансових послугах; децентралізація, суверенітет даних, конфіденційність та шифрування ; чому договір речей буде наступним стимулом росту Інтернету; майбутнє сек'юритизації на ланцюжку ; масове прийняття в криптовалюті.


WBF має на меті об'єднатись з інноваційними та перспективними компаніями з численних секторів. До цього дводенного технологічного заходу приєдналися лідери думок із різних галузей, таких як ІТ, фінансові послуги, приватний капітал, нерухомість, роздріб тощо.


До відомих доповідачів конференції входили Мітчелл Донг, керуючий директор з управління інвестиціями Pythagoras; Олексій Машинський, засновник мережі Celsius Network; Андрій Роман, генеральний партнер Венчурний капітал Rubicon; Аді Сідеман, співзасновник YouNow, Лін Дай, генеральний директор TapNetwork; Чао Чен Шорланд, генеральний директор ShelterZoom Corp; Нельсон Чу, генеральний директор каденції; Міко Мацумура, засновник криптовалюти Evercoin; Флорі Маркес, співзасновник BlockFi; Джером де Тайчі, директор ConsenSys Solutions у Франції; Ліз Раббан, віце-президент з глобального розвитку бізнесу Цельсія; Майкл Кейн, співзасновник Hydrogen; Марко Санторі, президент & CLO компанії Blockchain; та Sunayna Tuteja, керівник цифрових активів та DLT в TD Ameritrade.


Під час конференції було запропоновано нагороди, відкриті для приватних осіб та компаній у всьому світі, за визнання досконалості та інновацій у галузі blockchain. Категорії нагород включають 5 найкращих проектів; 5 провідних інститутів інвестування; Топ-5 інноваційних блокчейн Технологій; Топ 5 видатних медіа; та топ-5 видатних молодих лідерів.


Хоча технологія blockchain продовжує руйнувати різні галузі, WBF прагне організувати більше конференцій blockchain по всьому світу, щоб допомогти формувати майбутнє blockchain. Ці конференції зберуть компанії, які успішно орієнтуються на швидкі зміни у швидко мінливій індустрії блокчейнів, і ініціюють розмови про світові тенденції ринку блокчейнів, а також випадки та додатки блокчейну в багатьох галузях.


Фото з події. Відскануйте QR код.


Наступна блокчейн-конференція WBF, яка відбудеться в Гонконзі з 17 грудня 2019 року по 18 грудня 2019 року.


Про Всесвітній форум Blockchain


WBF була включена в Нью-Йорку в 2017 році Компанія пропонує послуги ЗМІ та роуд шоу для різних зацікавлених сторін. До конференції в Нью-Йорку в 2019 році WBF проводила заходи в таких містах, як Лондон, Сінгапур та Шеньчжень. 
Для отримання додаткової інформації про майбутні події WBF, будь ласка, зв'яжіться з нами raindy.deng@wbf.i.o

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news