В Конотопі відкриваються IT-курси з web-розробки та адміністрування баз даних

28 Січень 2016
В Конотопі відкриваються IT-курси з web-розробки та адміністрування баз даних

Заняття проходитимуть за двома окремим дисциплінами: основи web-розробки — для початківців, адміністрування баз даних та мова SQL — для тих, хто має досвід у програмуванні.

Під час занять з основ web-розробки слухачів навчать створювати html-сторінки для інтернет-сайтів за допомогою html, css, Javascript (розробка фронтенду). Майбутні web-розробники оволодіють рядом інструментів, необхідних для розробки фронтенду (gulp, менеджер пакунків bower, система контролю версій git), а також будуть розуміти, як працюють протоколи передачі даних (tcp/ip, http, ftp, ssh).

Курс з основ web-розробки також може стати в нагоді бізнесменам-початківцям. Дехто тільки розпочинає власну справу, але вже має потребу у власному онлайн-ресурсі, проте зайвих коштів для його замовлення наразі не має. Слушним рішенням для таких підприємців буде пройти курс і побудувати веб-сайт власноруч. Слід окремо зауважити, що протягом курсу кожен з учасників створить власну web-сторінку, яку розмістить у мережі Інтернет.

Другий курс — адміністрування баз даних та мова SQL — розраховано на людей, які вже мають досвід програмування, але хочуть покращити навички у роботі з даними.

З базами даних працюють більшість сайтів, а за допомогою SQL-запитів можна аналізувати клієнтську базу, визначити суму продажів, виділити активних покупців, розрахувати знижки. Вміння створювати аналітичні запити значно підвищує успішність вашого онлайн-бізнесу, збільшує шанси знайти високооплачувану роботу (наприклад, якщо Ви плануєте працювати у банку).

Дані курси є платними, але перше заняття буде безкоштовним. Курс з основ web-розробки коштуватиме 1500 грн. і складатимється з 12-ти занять.  Курс з адміністрування баз даних та мови SQL розрахований на вісім занять і коштуватиме 2000 грн.

Заняття проходитимуть два рази на тиждень. Час початку першого заняття буде повідомлено кожному хто зареєструється на курси.

Два учасники, які зареєструються першими, отримають знижку у 20%.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за номером: 096-263-36-28. Щоб зареєструватися на курси, необхідно заповнити google-форму: https://goo.gl/46lhWU

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news