В Конотопі стартує безкоштовний курс Гарварду з основ програмування

21 Вересень 2016
В Конотопі стартує безкоштовний курс Гарварду з основ програмування

20 вересня в Політехнічному технікумі КІ СумДу відбулась перша установча зустріч учасників безкоштовного курсу з основ програмування в рамках програми Technology Nation від фонду BrainBasket.

Як зазначила регіональний координатор програми Валентина Сахно, однією групою в Конотопі справа не закінчиться, адже проект розрахований на 3 роки, а курс навчання — 4 місяці.

«Ми сьогодні відкрили хаб в місті Конотоп. Дуже цьому раді. У Політехнічному технікумі нам надали всі умови, аби студенти мали можливість отримати освіту за нашим проектом», — наголосила Валентина Сахно.

Під час першої зустрічі слухачам розповіли про стан та розвиток ІТ галузі в України, ознайомили з подальшими перспективами роботи у сфері інформаційних технологій. Зокрема, керівник Конотопського IT кластера Дмитро Гланц зазначив, що наразі все більше українців перепрофільовуються в ІТ, адже спеціалістам цієї галузі пропонують високі зарплати.

Директор ПТ КІ СумДу Тетяна Гребенник заявила, що Політех зацікавлений в даних курсах, адже вони дадуть можливість конотопцям не їхати з міста в пошуках роботи, а жити й творити вдома.

itcluster1 2

itcluster1 3

Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запустив масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Навчання в Конотопі здійснюватимуть за ініціативи місцевого ІТ кластера.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок, а подати заявку на участь можуть всі охочі. Ключовими критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate (вище середнього). Для участі в програмі необхідно заповнити анкету та виконати тестове завдання за посиланням: brainbasket.org/technology-nation

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news