Голова Конотопського ІТ кластеру презентував реалізовані проекти на зустрічі з представником ЄС

07 Грудень 2017
Голова Конотопського ІТ кластеру презентував реалізовані проекти на зустрічі з представником ЄС

6 листопада у Конотопі відбулась неформальна зустріч представників громадських організацій з Піт Блондом, радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні. Захід відбувся за підтримки Посольства ЄС в Україні.

На зустрічі були присутні голова Конотопського ІТ кластеру Дмитро Гланц, заступник директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина Волік, директор МБФ «Крила Надії» Валерія Рошкован, член правління ГО «Новий час» Тетяна Гребеник, координатор волонтерських проектів Антон Проценко, член обласної правозахисної організації «Меморіал ім.В.Стуса» Оксана Затолокіна, голова ГО «Переселенці Донбасу на Сумщині» Тетяна Кривонос, голова правління ГО «Соціальні ініціативи» Сергій Коненко.

Присутні обмінялись думками щодо різних аспектів суспільного життя в місті та країні. Варто зазначити, що Представництво ЄС в Україні не підтримує жодну із політичних сил і є стороннім спостерігачем, а також — радником у деяких аспектах життя України.

Голова Конотопського ІТ кластеру Дмитро Гланц презентував на зустрічі напрацювання організації за останній рік та ознайомив присутніх з реалізованими проектами та з тими, які ще мають реалізувати у майбутньому. Також Дмитро Гланц наголошував на необхідності створення в місті коворкінг центру, де зможуть збиратись як громадські організації, так і представники бізнесу. Такий центр, за словами очільника кластеру, дозволить об’єднуватись, щоб генерувати цікаві проекти для розвитку міста.

Заступник директора Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Волік висловила думку, що в сучасних умовах підвищення рівня громадянської активності потребує правового супроводу, тому центр правової допомоги може стати платформою для обговорення проектів різного спрямування та має змогу забезпечити їх правовий супровід.

Піт Блонд зазначив, що він радий знайомству із громадськими діячами міста та відзначив активну позицію присутніх щодо подальшого розвитку громади міста Конотоп, в тому числі, і через співпрацю із представництвом Європейського Союзу в Україні.

Довідково: захід відбувся в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» — серії інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news