«Креативний вікенд»: у Конотопі експерти вчили втілювати ідеї у життя

11 Грудень 2017
«Креативний вікенд»: у Конотопі експерти вчили втілювати ідеї у життя

З 9 по 10 грудня у приміщенні Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся тренінг «Креативний вікенд», метою якого стало оформлення власної ідеї у готовий кейс для потенційних інвесторів.

Захід відбувався за ініціативи Конотопського ІТ кластера. У ньому взяли участь досвідчені експерти з різних міст України. Серед них — керівник бізнес-акселератору Сергій Довгополий (м.Дніпро), координатор освітніх проектів компанії «Майкрософт Україна» Артур Кочарян (м.Київ), стартапери міжнародних ІТ проектів брати Тебенки (м.Київ), експерт з керування проектами Анастасія Кислинська (м.Київ).

Експерти ділились досвідом та розкривали секрети ведення бізнесу, вчили навичкам презентації проектів та наводили приклади цікавих ідей для відкриття власної справи. Окрім цього, розповідали про важливість роботи у команді, а також — про пошук актуальних напрямків та трендів.

«Сьогодні принципи та закони бізнесу працюють зовсім інакше, аніж це було раніше. Тому дуже важливо «знайти себе», дуже важливо вміти «продати» ідею — презентувати проект для залучення інвестицій. Саме про це й розповідала команда практиків, з якою ми разом провели вікенд», — розповів голова Конотопського ІТ кластеру Дмитро Гланц.

Окрім прослуховування виступів експертів, присутні мали нагоду працювати над проектами у групах та підготувати презентації власних проектів. Під час спільного обговорення експерти вносили рекомендації та цінні поради щодо подальшого розвитку бізнес-ідей. Результатом івенту став захист реальних проектів, які розробили учасники. Ці проекти вже можна подавати на фінансування.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news