Понад 1000 конотопських школярів долучилися до всесвітньої акції «Година коду»

22 Грудень 2017
Понад 1000 конотопських школярів долучилися до всесвітньої акції «Година коду»

Цього року у «Годині коду» взяли активну участь понад 1000 учнів. Учасники ініціативи отримали сертифікати та практичний досвід з програмування.

Година коду — це щорічна глобальна ініціатива. У всьому світі до неї приєднались понад 100 мільйонів школярів зі 180 країн світу, а цього річ до акції долучилися й конотопські школярі.

Мета акції — переконати учнів, що інформатика є цікавою, творчою та доступною для будь-якого віку галуззю. Традиційно її проводять у тиждень інформатики.

У Конотопі участь в ініціативі взяли учні гімназії, шести шкіл (№№2,10,11,12,13,14) та слухачі «Клубу робототехніки». Наймолодші учасники — учні 1-А класу ЗОШ №12.

Організаторами акції виступили голова ГО «Конотопський ІТ кластер» Дмитро Гланц, член ГО «Конотопський ІТ кластер» Вікторія Дрофа, яка є координатором проекту «Година коду. Конотоп», заступник директора з науково-методичної роботи СШ №2 Тетяна Кириченко.

Ініціативу підтримали вчителі Оксана Максимова, Марина Максименко, Людмила Фатєєнкова, Іван Кондрушенко, Оксана Мороз, Інна Іващенко, Денис Наумов, Ірина Стеценко, Марина Стеценко, Олексій Варавін та інші.

«ІТ-галузь розвивається стрімко і стабільно. Кожен учень 21-го століття повинен мати практичні навички використання інформаційно-комунікаційних технології, адже це один із найпріоритетніших аспектів у виборі майбутньої кар'єри. Я не пам’ятаю такого масового залучення молоді в область ІТ-індустрії, не тільки в масштабах міста, але й області, в цілому», — зазначив Дмитро Гланц.

Голова ІТ кластеру додав, що кожного дня виникають нові ІТ-професії, до яких не готують ні в школі, ні у вищих навчальних закладах. Саме тому головним завданням Конотопського ІТ кластера є не тільки розвиток ІТ-індустрії у місті, а і впровадження освітніх програм для молоді.

За словами координаторки проекту «Година коду.Конотоп» Вікторії Дрофи, якщо дітей оточує різна техніка та гаджети, з якими вони легко справляються, хіба не логічно було б навчити їх не просто грати в комп'ютерні ігри, а і самостійно щось створювати. У рамках заходу дітям та їх батькам розповіли про декілька варіантів навчання через гру, а далі вибір за ними.

«Година Коду» — це можливість урізноманітнити викладання інформатики, дізнаватися щось нове, зруйнувати стереотипи й отримати відчуття впевненості. Для сучасної молоді ігри Minecraft, Star Wars, Disney’s Frozen, Angry Birds, Plants vs Zombies є не тільки розвагами, але й допоміжним джерелом навчання, як зі шкільних дисциплін, зокрема, англійської мови, так і першими спробами розробки стратегій, передбачення ризиків, прогнозування дій.

Організатори дякують за підтримку спонсорам акції в Конотопі: рекламній компанії «Офіс-Центр», кав’ярні-пекарні «Франс.уа» та перукарні «Швидка стрижка.

За матеріалами Тетяни Кириченко

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news