У Конотопі «Клуб робототехніки» підбив перші підсумки роботи

26 Грудень 2017
У Конотопі «Клуб робототехніки» підбив перші підсумки роботи

23 грудня у читальному залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ команда Конотопського IT кластеру підвела перші підсумки роботи «Клубу робототехніки».

На заході діти презентували власні напрацювання. Кращих слухачів нагородили грамотами. Окрім цього, школярам, які відзначились в акції «Година коду» вручили сертифікати на безкоштовне заняття у робоклубі. Наприкінці заходу для дітей влаштували «солодкий стіл».

«У Конотопі мешкають дуже талановиті діти. ІТ-галузь — це великий шанс та майбутнє України, це високооплачувані робочі місця та активний розвиток усіх суміжних галузей. Саме тому ми всіляко сприяємо підвищенню зацікавленості дітей до ІТ-технологій, — зазначив Дмитро Гланц, голова ГО «Конотопський ІТ кластер». — Хочу висловити подяку директору ПТ КІ СумДУ Тетяні Гребеник, викладачу Денису Наумову, членам ІТ кластеру Ігорю Забузі та Валентині Волік за дуже результативну співпрацю. Робоклуб — це результат злагодженої командної роботи».

«Клуб робототехніки» у Конотопі відкрився 30 вересня. На заняттях діти віком від 7 до 14 років роблять перші кроки в основах робототехніки: конструюють різноманітні прилади, вчаться програмуванню. Нині вже функціонують 6 груп по 7-8 слухачів. Наступного року планують відкривати додаткові групи через велику кількість бажаючих стати учасниками клубу.


Нагадаємо, у Конотопі анонсовано відкриття курсів «Робототехніка на основі Arduino» для дітей від 14 років.

Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news