Перший випуск слухачів курсів з веб-розробки “Front-end” та “Back-end”

12 Листопад 2018
Перший випуск слухачів курсів з веб-розробки “Front-end” та “Back-end”

19 квітня 2018 р. слухачі курсів з веб-розробки за напрямками “Front-end” та “Back-end” отримали сертифікати про проходження навчання. Це перші в м.Конотопі курси такого формату: унікальність полягає в тому, що слухачі вивчають життєвий цикл програмного продукту під пильним керівництвом ментора.


«Слухачі курсів протягом 2 місяців мали можливість провести 27 годин поруч з професійними викладачами-практиками та переняти їх досвід, ознайомитися з технологіями, що дозволяють раціонально організувати робоче місце веб-мастера, а також навчитися реалізовувати власні проекти.» — прокоментувала укладач програми курсів Вікторія Дрофа.


Ми хочемо подякувати слухачам за старанне навчання; викладачам Юрковському Володимиру, Забузі Ігорю, Жукову Павлу, Шутому Олексію за професіоналізм; Кириченко Тетяні за цікавий майстер-клас з написання резюме; Гребеник Татяні за надану аудиторію та оснащення для проведення занять; Волік Валентині за правову підтримку.
Наголошуємо, що вже у травні стартує новий набір на курси з веб-розробки. Організаційні збори відбудуться 10 травня 2018р. о 18:00 у Політехнічний технікум КІ СумДУ (аудиторія 111).

З нетерпінням чекаємо нових слухачів! Кількість місць у групі обмежена. Обов’язкова реєстрація або запис за телефоном +38 (063) 660 11 60.


Інші новини

Один з найбільших щорічних івентів для PM і BA PMCon
  • 26 Травень 2020

Саме час відзначити 13 та 14 червня в своєму календарі!

Онлайн-конференція «Маркетинг в віддаленому форматі 2020»
  • 06 Травень 2020

Як ефективно організувати роботу маркетингу без прив'язки до офісу, який буде працювати ефективніше і результативніше

Наші партнери у ТОП рейтингу GoodFims
  • 17 Квітень 2020

Наш стратегічний партнер ТОВ "Гродас" потрапив у ТОП-рейтинг

Submit and follow the news